Reklamı kapat

Reklamı kapat
YiğidoHaber -Sivas'ta Sporun Adresi | Son Dakika Transfer Haberleri | Spor Haberleri

Salih Ayhan şampiyonu tebrik etti

Vali Salih Ayhan, Bursa´da yapılan halk oyunları yarışmasında Türkiye Şampiyonu olan Sivas Kazım Karabekir Paşa Ortaokulu Spor Kulübü sporcularını başarısından dolayı tebrik etti. Türkiye Halk Oyunları Federasyonu tarafından Bursa´da düzenlenen halk oyunları yarışmasında, yıldızlar kategorisinde Türkiye Şampiyonu olan Sivas Kazım Karabekir Paşa Ortaokulu Spor Kulübü halk oyunları ekibi, Vali Salih Ayhan´a ziyarette bulundu. Okul Müdürü […]

Salih Ayhan şampiyonu tebrik etti
01 Ağustos 2019 - 9:49 'de eklendi.

Vali Salih Ayhan, Bursa´da yapılan halk oyunları yarışmasında Türkiye Şampiyonu olan Sivas Kazım Karabekir Paşa Ortaokulu Spor Kulübü sporcularını başarısından dolayı tebrik etti.

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu tarafından Bursa´da düzenlenen halk oyunları yarışmasında, yıldızlar kategorisinde Türkiye Şampiyonu olan Sivas Kazım Karabekir Paşa Ortaokulu Spor Kulübü halk oyunları ekibi, Vali Salih Ayhan´a ziyarette bulundu.

Okul Müdürü Mehmet Keklikci, Kulüp Başkanı Sadettin Yılmaz, Antrenör Mehmet Cücen ve sporcular ile birlikte Vali Salih Ayhan´ı ziyaret ederek şampiyona hakkında bilgiler verdi.

Ziyarette konuşan Kulüp Başkanı Sadettin Yılmaz, Bursa´daki şampiyonada Türkiye birincisi olan ekibin ikinci kez Türkiye Şampiyonluğunu elde ettiğini belirterek, halk oyunları yarışmalarında Sivas´ı en iyi şekilde temsil ettiklerini söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ayhan ise sporcuları başarılarından dolayı tebrik ederek, yapmış oldukları derece ile Sivaslıları gururlandırdıklarını ifade etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER