Reklamı kapat

Reklamı kapat
YiğidoHaber -Sivas'ta Sporun Adresi | Son Dakika Transfer Haberleri | Spor Haberleri

Sivas Hakemleri Düdük Çalacak

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından yapılan sınavda C klasmanındaki yerlerini koruyan ve C klasmanına yükselen Sivas Bölgesinden 6 hakem Voleybol 2. Ligindeki maçlarda düdük çalmaya hak kazandı. Sivas Bölgesi´nden 6 hakem, 2019-2020 sezonunda Türkiye Voleybol 2´nci Ligi´nde düdük çalacak. Voleybol klasman semineri ve sınavında Sivas Bölgesi hakemleri bu yıl da başarılarını sürdürdü. Geçtiğimiz günlerde Ankara´da yapılan […]

Sivas Hakemleri Düdük Çalacak
08 Temmuz 2019 - 12:01 'de eklendi.

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından yapılan sınavda C klasmanındaki yerlerini koruyan ve C klasmanına yükselen Sivas Bölgesinden 6 hakem Voleybol 2. Ligindeki maçlarda düdük çalmaya hak kazandı.

Sivas Bölgesi´nden 6 hakem, 2019-2020 sezonunda Türkiye Voleybol 2´nci Ligi´nde düdük çalacak.

Voleybol klasman semineri ve sınavında Sivas Bölgesi hakemleri bu yıl da başarılarını sürdürdü. Geçtiğimiz günlerde Ankara´da yapılan seminerin ardından klasman sınavına Ahmet Boyacı, Mehmet Meşkul,  Akıner Haspolat, Alev Boyacı, Hüseyin Baş ve Yusuf Eken katıldı.

Sınav sonuçlarına göre daha önce B klasman hakemi olan Mehmet Meşkul C klasmanına düşerken,  Alev boyacı C klasman hakem kadrosuna yükseldi. Diğer Hakemler ise C klasmanındaki yerlerini korudular

Buna göre Sivaslı 6 hakem Voleybol 2. ligi maçlarında düdük çalmaya hak kazandı.

Türkiye Voleybol Federasyonu kadrosunda Sivas´tan daha önce Tarık Biçer ve Hasan Denizli A klasman hakemi olarak görev almış, Cahit Işın ise A klasman gözlemcisi olarak görev yapmıştı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER