Reklamı kapat

Reklamı kapat
YiğidoHaber -Sivas'ta Sporun Adresi | Son Dakika Transfer Haberleri | Spor Haberleri

“Sivasspor Tarih Yazacak”

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Mustafa Eken, Demir Grup Sivasspor Kulübü´nün her zaman destekçisi olduklarını söyledi. Başkan Eken, Sivasspor´a destek olunursa tarih yazacağını ifade ederek şunları söyledi; “Tüm iş dünyamızın, Sivas TSO´nun çalışanlarının ve halkımızın maça gitmelerini rica ediyorum. Takımımız 1. sırada, artık hayal değil. Takımımız gerçekten desteklenirse, gerçekten arkasında durulursa bu Sivas […]

“Sivasspor Tarih Yazacak”
15 Kasım 2019 - 7:55 'de eklendi.

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Mustafa Eken, Demir Grup Sivasspor Kulübü´nün her zaman destekçisi olduklarını söyledi.

Başkan Eken, Sivasspor´a destek olunursa tarih yazacağını ifade ederek şunları söyledi;

“Tüm iş dünyamızın, Sivas TSO´nun çalışanlarının ve halkımızın maça gitmelerini rica ediyorum. Takımımız 1. sırada, artık hayal değil. Takımımız gerçekten desteklenirse, gerçekten arkasında durulursa bu Sivas dünyaya ismini duyuracaktır ve şampiyon olarak tarih yazacaktır. Maçlara gitmemiz gerekiyor. Biz Sivas TSO olarak elimizi taşın altına koyacağımızı söylüyoruz. Diğer deplasman maçlarında taraftar gruplarımızla görüşüyoruz. Onlara otobüs desteği sağlıyoruz. Sivasspor´umuzun yanındayız, arkasındayız.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER