Reklamı kapat

Reklamı kapat
YiğidoHaber -Sivas'ta Sporun Adresi | Son Dakika Transfer Haberleri | Spor Haberleri

“Sivas´tan Başarılı Sporcular Çıkacak”

Vali Salih Ayhan, “Spor Sivas Projesi” kapsamında okullar bölgesi fuar alanındaki futbol sahalarında etkinliklerine katılan öğrencileri ziyaret etti. Ayhan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Halil Kurt ve Şube Müdürü Mehmet Başcil ile birlikte “Spor Bir Köprüdür” etkinliği kapsamında bocce ve futbol oynayan öğrencilerin etkinliklerine eşlik etti. Etkinliklere, Vali Aydın Güçlü Ortaokulu, Lütfi Abay Ortaokulu, Alparslan […]

“Sivas´tan Başarılı Sporcular Çıkacak”
29 Kasım 2019 - 6:02 'de eklendi.

Vali Salih Ayhan, “Spor Sivas Projesi” kapsamında okullar bölgesi fuar alanındaki futbol sahalarında etkinliklerine katılan öğrencileri ziyaret etti.

Ayhan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Halil Kurt ve Şube Müdürü Mehmet Başcil ile birlikte “Spor Bir Köprüdür” etkinliği kapsamında bocce ve futbol oynayan öğrencilerin etkinliklerine eşlik etti.

Etkinliklere, Vali Aydın Güçlü Ortaokulu, Lütfi Abay Ortaokulu, Alparslan Ortaokulu ve Şehit Üsteğmen Nizamettin Songur Ortaokulu öğrencileri katıldı.

Vali Ayhan, tatillerde öğrencilerin sosyal, sportif ve kültürel etkinliklerle ilgilenmesini isteyerek; “Herkes spor yapsın. Spor hayatımızda olmazsa olmazdır. Sivas´taki spor alt yapımız çok iyi durumda. Daha da geliştireceğiz. Sivas´tan çok başarılı sporcular çıkacak” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER