Reklamı kapat

Reklamı kapat
YiğidoHaber -Sivas'ta Sporun Adresi | Son Dakika Transfer Haberleri | Spor Haberleri

‘Spor Sivas´ Projesi Devam Ediyor

Vali Salih Ayhan ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç, Sivas´ın Zara ilçesini ziyaret etti. ‘Spor Sivas´ projesi kapsamında Zara´daki okulları ziyaret eden Vali Ayhan, bir süre öğrencilerin sportif gösterilerini izledi. Daha sonra Ayhan; bisiklet, masa tenisi, güreş, tırmanma, futbol ve basketbol gibi farklı spor branşlarında eğitim alan öğrencilerle keyifli anlar geçirdi. ‘Spor Sivas´ […]

‘Spor Sivas´ Projesi Devam Ediyor
17 Ekim 2019 - 7:47 'de eklendi.

Vali Salih Ayhan ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç, Sivas´ın Zara ilçesini ziyaret etti.

‘Spor Sivas´ projesi kapsamında Zara´daki okulları ziyaret eden Vali Ayhan, bir süre öğrencilerin sportif gösterilerini izledi.

Daha sonra Ayhan; bisiklet, masa tenisi, güreş, tırmanma, futbol ve basketbol gibi farklı spor branşlarında eğitim alan öğrencilerle keyifli anlar geçirdi.

‘Spor Sivas´ projesinin öneminden bahseden Vali Salih Ayhan, “Sivas, sporda en başarılı iller arasında olacaktır. Yeni sporcularımız yetişiyor. Zara ilçemizde ‘Spor Sivas´ projesi öncülüğünde spor yapan yaklaşık 300 öğrenciyi burada izlemek bizlere mutluluk verdi. Hepinizi tek tek tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum” dedi.

Konuşmasının ardından Vali Ayhan, Zara Belediyespor güreş takımının tecrübeli antrenörü Hamza Ergüt´ten okulun durumu ve sportif başarıları hakkında bilgi aldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER