YiğidoHaber – Sivasspor Haberleri | Spor Haberleri

3 Saatte 2 Milyon 500 Bin Lira Toplandı

3 Saatte 2 Milyon 500 Bin Lira Toplandı
Bu haber 27 Şubat 2020 - 6:34 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) öncülüğünde başlatılan Sivasspor´a Yeni Otobüs Alımı Kampanyası için yapılan canlı yayında 3 saat içerisinde 2 milyon 500 bin TL destek toplandı.

Sivasspor´a yeni bir otobüs almak için Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken, tarafından 11 Şubat´ta başlatılan kampanya çerçevesinde Sivas´ta yayın yapan 3 tv kanalı ortak canlı yayın yaptı.

Programın açılışında Sivas Valisi Salih Ayhan ve Belediye Başkanı Hilmi Bilgin telefonla bağlanarak 50 bin lira kurumları 5´er bin lirada şahısları adına bağış yaptı. İstanbul Sivas Sanayici İş İnsanları Derneği Başkanı Hüsnü Eken´de yayına bağlanarak yönetimi adına 250 bin lira destek verdiklerini açıkladı.  Programa Yurtdışında ve yurt içinde yaşayan çok sayıda gurbetçi ile iş dünyası önemli katkı sağladı.

Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz´da yayına bağlanarak, “Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Eken´in gayretini görüyorum. Bu nedenle teşekkür ediyorum. Hep birlikte bu sezonu en iyi şekilde en iyi yerde tamamlayacağız. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun” diyerek kampanyaya 50 Bin liralık destek verdiğini açıkladı.

“SİVASLILAR YİĞİTLİĞİNİ GÖSTERDİ”

TSO Başkanı Mustafa Eken ise, kampanyaya katılanlara teşekkür ederek; “Meblağ önemli değil burada amaç birlik ve beraberliği sağlamak. Valimiz, belediye başkanımız, kulüp başkanımız Mecnun Otyakmaz başta olmak üzere bu kampanyaya destek verenlere teşekkür ediyorum. Sivasspor şehrin en önemli markasıdır. Bizler, birlik ve beraberliğe önem veren insanlar olarak takımımızın, şehrimize yaptığı tanıtım katkısına karşılık bir teşekkür hediyesidir. Bu kampanyada maddiyat değil manevi destek kısmı önemli. Sivas´ın insanı yiğittir ve yiğitliğini gösterdi. 1 hafta önce başlattığımız kampanyada canlı yayında 2 Milyon 500 Bin lira destek geldi. Bu kampanyamız bazı kesimlere mesaj olacaktır. Sivaslı esnafımız, tüccarımız, hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Bugün kampanyamıza duyarsız kalanlara da sitemlerimi iletiyorum” şeklinde konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA