YiğidoHaber – Sivasspor Haberleri | Spor Haberleri

Başkan Mecnun Otyakmaz’ın 53. Yıl Mesajı

Başkan Mecnun Otyakmaz’ın 53. Yıl Mesajı
Bu haber 09 Mayıs 2020 - 13:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Demir Grup Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, kulübün 53. yılında resmi siteden açıklama yayımladı.

Mecnun Otyakmaz’ın kulübün resmi sitesinden yaptığı açıklama şu şekilde;

Demir Grup Sivasspor’umuzun kuruluşunun 53. yıl dönümünün mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

60’lı yılların ikinci yarısı ile birlikte Türk futbolunda yaşanan gelişmeler sonucu Anadolu’nun hemen her yerinde profesyonel şehir takımları kurulmaya başladı. İşte bu ortamda Sivas’ta da bir futbol takımı kurmak için harekete geçildi ve 09 Mayıs 1967 tarihinde kulübümüzün temelleri atıldı.

53 yıldır taraflı tarafsız herkesin sevgisini kazanmış Demir Grup Sivasspor’umuz, Türk futboluna kazandırdıklarıyla, hizmetleriyle, duruşuyla ve sorumluluklarıyla her zaman parmakla gösterilen kulüplerden biri olmayı başarmıştır.

2004 yılında gururla devraldığım bu onurlu görevi; samimi duygular, sonsuz sevgi, büyük bir aşk, fedakarlık ve emekle hizmet etmenin gururunu bir kez daha yaşıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; kulübümüzün kurulmasında emeği geçen herkese şükranlarımı sunar, 53 yıldır camiamızda görev yapmış kulüp başkanlarına, yönetim kurulu üyelerine, teknik adamlara, futbolculara, kulüp çalışanlarına ve her zaman yanımızda olan büyük taraftarlarımıza sonsuz sevgi ve saygılarımızı iletiyorum.

Mecnun Otyakmaz

Demir Grup Sivasspor Yönetim Kurulu Başkanı

Yiğido Haber

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA