YiğidoHaber – Sivasspor Haberleri | Spor Haberleri

Başkent Kupası öncesi Başkanlara plaket

Başkent Kupası öncesi Başkanlara plaket
Bu haber 10 Ekim 2020 - 14:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Kupası’nda birinci olan Demir Grup Sivasspor kupasını aldı.

Ankara Şubesi Başkanı Hüseyin Doğru, organizasyonla ilgili TSYD Sivas Şubesi ile güzel bir turnuva düzenlediklerini belirterek, “Yarım asırlık geleneksel turnuvamızı pandemiye rağmen güzel bir şekilde gerçekleştirdik. Başkente ve Türk futboluna değer katan bu organizasyonu daha iyi koşullarda gerçekleştirmek için tüm paydaşlarımızla daha çok çalışacağız. 53. kez düzenlediğimiz bu turnuvada başta MKE Ankaragüçlü futbolcular ve yönetimine, Sivasspor yönetimi ve futbolcularına, TSYD Sivas Şubesi ve Ankara yönetimi ile çalışanlarına ve tüm katılan, destek veren sporseverlere teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

– Maçtan notlar
Eryaman Stadı’nda asılan Azerbaycan ve Türkiye bayraklı “İki devlet tek millet” yazılı pankart dikkat çekti.

Karşılaşma öncesinde maçın hakemlerine TSYD Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Ateşoğlu ve TSYD Ankara Şubesi İdari Direktörü Figen Aslıer, plaketlerini takdim etti.

Eryaman Stat Müdürü İrfan Erbaş’a da plaketini TSYD Ankara Şubesi Genel Sekreteri Altan Altun verdi.

TSYD Sivas Şubesi Başkanı Kemal Çağlayan’a da plaketini, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi Başkanı Hüseyin Doğru verdi.

Demir Grup Sivasspor adına Asbaşkan Faruk Taşseten’e de teşekkür plaketini TSYD Sivas Şubesi Başkanı Kemal Çağlayan, MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Fatih Mert’e ise teşekkür plaketini Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi Başkanı Hüseyin Doğru takdim etti.

 

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA