YiğidoHaber – Sivasspor Haberleri | Spor Haberleri

Potada Heyecan Sürüyor

Potada Heyecan Sürüyor
Bu haber 23 Kasım 2018 - 19:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İlimizde hafta başı start alan “Okullar arası gençler A Basketbol il birinciliği” müsabakaları tam gaz sürüyor. Günde 5 maçın oynandığı 4 Eylül spor salonu renkli görüntülere sahne olurken, takımlar derece yapmak için rakipleriyle kıyasıya rekabet ediyor.

Sivas Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü ve Sivas Basketbol İl Temsilciliği organizesinde Sivas´ta “Okullar arası gençler A Basketbol il birinciliği” maçları tam gaz devam ediyor.

4 Eylül Spor Salonunda hafta başında start alan müsabakalarda erkeklerde 10 takım, kızlarda ise 5 takım mücadele ediyor.

Yapılan maçlar renkli görüntülere sahne olurken, sporcular potada rakipleriyle kıyasıya mücadele ediyor.

26 Kasım Pazartesi günü sona erecek olan basketbol il birinciliği maçlarında derece yapan okullara ve sporculara ödül töreni düzenlenecek.

ERKEK TAKIMLAR

Büyük bir heyecanla devam eden müsabakalarda erkeklerde 10 takım mücadele ediyor. Erkeklerde Atatürk Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi, Özel Sivas Doğa Anadolu Lisesi, Yenişehir Anadolu Lisesi, Atatürk Anadolu Lisesi, Şehit Onur Demir Anadolu Lisesi, Özel Batı Koleji, Sivas Fen Lisesi, Selçuk Anadolu Lisesi, Özel Sivas Çözüm Koleji ve Sivas Lisesi yer alıyor.

KIZ TAKIMLAR

Renkli görüntülerin sahne olduğu maçlarda kızlarda ise 5 takım yer alıyor. Kızlarda Atatürk Anadolu Lisesi, Sivas Lisesi, Özel Sivas Doğa Anadolu Lisesi, Gazi Anadolu Lisesi ve Mustafa Kemal Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mücadele ediyor.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA