YiğidoHaber – Sivasspor Haberleri | Spor Haberleri
Kemal Çağlayan
Kemal Çağlayan

Şimdi SİVASSPOR Zamanı!

Şimdi SİVASSPOR Zamanı!
Bu haber 04 Kasım 2019 - 7:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ünlü Halk Şairi,yüz yılın en önemli ozanlarından birisi Aşık Veysel Şatıroğlu’nun çok güzel bir deyişi,türküsü var, yediden yetmiş yediye herkes bilir.
“Dost dost diye diye nice sarıldım,Benim sadık yarım kara topraktır.
Beyhude dolaştım, boşa yoruldum.Benim sadık yarım kara topraktır “
Ozan’ın dediği gibi “Elbette herkesin en son durağı kara toprak olacaktır “ ama bizim, her zaman Sivaslı olarak öğündüğümüz bir sadık yarimiz daha var,Kara toprağa düşmeden önce bu sadık yarimize gereken desteği ve ilgili göstermeliyiz”
Sivas’ımızın marka değeri,Dünyaya açılan bir kapı onun adı SİVASSPOR
Yukatel Denizlispor karşılaşmasının ardından kaptan Hakan Arslan’ın yaptığı açıklamaları izledikçe “Sivaslı ne yapıyor, taraftar ne yapıyor, kısacası biz ne yapıyoruz .”demekten kendimi alamadım.
Hale neyin peşindeyiz.,Amacımız nedir ? anlamakta zorlanıyorum.
Ama bildiğim bir gerçek var ki, o da Sivasspor gereken ilgi ve desteği göremiyor.
Halen bir başka takımın sevincini, halen bir başka takımın formasını giymekten, ondan bahsetmekten kendimizi alıkoyamadık.
Sanala gelince mangalda kül bırakmayanlar,gerçek alemde takımın yanında bile yok,Klavye kahramanlığı bu takımın başarısına destek olmak değildir.
Önemli olan bu takımı sahada desteklemektir.
Demir Gurup Sivasspor’un kaptanı Hakan Arslan “Bu takımın kaptanı olarak taraftarı artık bu takıma sahip çıkmaya çağırıyorum.Bize destek olmanız için daha ne yapmamız lazım,haftaya stadyumu dolduralım,Tüm taraftarlarımızı şimdiden davet ediyorum,Artık bize çarşıda,dışarıda diğer takımları sormayın ve takımımıza sahip çıkın “.
Ünlü hakem ve yorumcu Erman Toroğlu’nun sözlerine de kulak vermek lazım “
Sivasspor yenilmesi çok zor bir takım olmuş. İçeride dışarıda fark etmiyor. Sivasspor devre arasında yapacağı 2-3 transferle şampiyonluk ipini göğüsleyeceğini düşünüyorum .Evinde de kaybetmeyen bir Sivasspor var. Sivaslılar bence gelecek maç stadı doldurmalı ve takımına sahip çıkmalı. Çok iyi gıden takımları var. Özellikle buradan Mecnun Bey’i kutluyorum. Kısıtlı bütceyle böyle bir takım oluşturmak önemli takdir ediyorum. Rıza Çalımbay’da Sivasspor’a ilaç gibi geldi Sivasspor gerekeni yaptı. Artık Söz Sivaslılarda.
Ben de diyorum ki;
Sizin formasını istediğiniz, arkasından övgülerle söz ettiğiniz takımların ligdeki sıralamasına bir bakın, birde Sivasspor’un sırasına.
Kısaca,
Yeter artık.
Sivaslı takımına sahip çıkmalı. Başka takımın formalarını giymek, cadde ve sokaklarda gezmek yerine Sivasspor’u gururla taşımalı.
Şimdi bahane üretmek zamanı değil,şimdi birlik ve beraberlik zamanı
Haydi Yiğidolar,Haydi Sivaslı takımına sahip çıkma zamanı.
Veee.şimdi
SİVASSPOR zamanı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA