YiğidoHaber – Sivasspor Haberleri | Spor Haberleri

“Sivas´ın Kaybedecek Vakti Yok”

“Sivas´ın Kaybedecek Vakti Yok”
Bu haber 24 Kasım 2018 - 17:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) EXPO Yabancı Heyet Organizasyonu toplantısında konuşan Vali Salih Ayhan; “Valilik ve diğer kurumlarla daha çok sahada olacağız. Daha çok hizmetin hızlı neticelenmesinin mücadelesini vereceğiz. Sivas´ın 1 dakika kaybedecek vakti yok” dedi.

Vali Salih Ayhan, Orta Anadolu Kalkınma Ajansı´nın katkıları ile düzenlenen “Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) EXPO Yabancı Heyet Organizasyonu” toplantısına katıldı.

İlimizdeki bir otelde düzenlenen toplantının açılış konuşmasını yapan MÜSİAD Şube Başkanı Avukat Mustafa Coşkun çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Vali Salih Ayhan ise, iş adamlarına gönüllerinin geniş olduğunu ifade ederek, “Sivas´ta büyük bir değişim ve dönüşüm yaşanıyor. Bunu görmemek mümkün değil. Sivas kurumsal kültür ve altyapı derinliği anlamında iyi bir noktada. Geçmişimizin mirasını muhafaza edip, üzerine neler koyabiliriz ona bakmamız lazım. Türkiye´de kamu yatırımlarında ilimiz 6. sırada. Birinci OSB 8 bine yakın istihdam sağlıyor. İŞGEM faaliyetlerini sürdürüyor. Raylı sistemi de içerisinde barındıran ikinci OSB altyapımız şu an inşaat aşamasında. Sivas´a yatırımcı çekmemiz lazım çekeceğiz de. Şehir olarak hepimizin ortak cümleleri olacak, ortak heyecanımız olacak. Valilik ve diğer kurumlarla daha çok sahada olacağız. Daha çok hizmetin hızlı neticelenmesinin mücadelesini vereceğiz. Sivas´ın 1 dakika kaybedecek vakti yok” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA