YiğidoHaber – Sivasspor Haberleri | Spor Haberleri

Sivaslı Antrenörler Seminer Verdi

Sivaslı Antrenörler Seminer Verdi
Bu haber 14 Şubat 2020 - 7:12 'de eklendi ve kez görüntülendi.

TFF – TÜFAD Sivas Şubesi tarafından “Merhum İsmail Kuş sürekli antrenör gelişim semineri” yapıldı. 45 antrenörün katıldığı seminer Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi Konferans salonunda gerçekleşti.

Seminere, Sivas Belediyespor teknik direktörü Özer Karadaş, yardımcı hocalar Tekin Fişne, İbrahim Yiğit, Ahmet Uslu, Serkan Meralli ile Sivas´ta faaliyet gösteren kulüplerin antrenörleri katıldı.

Seminerde, UEFA Elit A Sivas Belediyespor Alt yapı Sorumlusu Murat Küçükyazıcı, UEFA A Sivasspor U16 takım sorumlusu Hayrettin Yerlikaya ve Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı Başkanı Mahmut Çimen konuşmacı olarak katıldı.

İlk kez Sivaslı antrenörlerin verdiği seminer, başarılı ve verimli geçti. Seminerde, kursiyerlere savunma ve hücum prensipleri, antrenör ve sporcularla etkili iletişim, performans geliştirmeye dair alan oyunları, birim antrenman geriden oyun kurma kurallarıyla ilgili bilgiler verildi.

Eğitim sonrasında Sivas TÜFAD yöneticileri seminer veren eğitim hocalarına günün anısına plaket takdim etti. Haziran ayı sonuna kadar TÜFAD tarafından 2 eğitim kursu daha planlanacak.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA