YiğidoHaber – Sivasspor Haberleri | Spor Haberleri
Kemal Çağlayan
Kemal Çağlayan

Sivasspor ve Diğerleri

Sivasspor ve Diğerleri
Bu haber 09 Aralık 2019 - 15:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Dedelerimiz, ninelerimiz eskiden bir masal veya hikaye anlatırken,”Bir varmış bir yokmuş “diye başlayan kelimelerle sözlere başlar, masal veya hikayelerini “Onlar erdi muradına, biz çıkalım kerevetine “ diye bitirirlerdi.

Hadi, bizde öyle başlayayım,ama geçmişle değil bu günle devam edelim.

Hikaye ve masala gerek yok. Transferde harcadıkları paralar ile adlarından söz ettiren, kendilerini her zaman büyük gören ve aslında sahaya yansıttıkları oyunlarla ve aldıkları puanlarla büyütüldükleri ispat gören takımların yanı sıra mütevazi kadrosu ile sahaya çıkan yiğidonun göz bebeği bir takım var.

Bu takımın adı SİVASSPOR

Valisiyle,Belediye Başkanı,Cumhuriyet Başsavcısı,Emniyet Müdürü, Jandarma Komutanı , STK temsilcileri ile bir bütün olan, tek bir ses, tek bir yürek olan ve elde ettiği başarılı sonuçlarla lider olan bir takım.

Bu takımın adı SİVASSPOR

Taraflı, tarafsız herkesin ilgi ile izlediği,oynadığı oyunu, sahaya yansıttığı futbolu ile takdir ettiği bir takım Sivasspor.

Futbolcusunu, teknik heyetini,Teknik Direktörünü,yöneticisini. Başkanını tek tek yazmak yerine bu takımın ortaya koyduğu ve başarıyı görmek lazım.

Sevginin,saygının,birlik ve beraberliğin,takımdaşlığın,kardeşliğin sergilendiği bir yapı ile başarıya kilitlenen ve bu başarının ardından liderlik koltuğuna oturan bir takım var

Bu takımın adı SİVASSPOR

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA