YiğidoHaber – Sivasspor Haberleri | Spor Haberleri

Sivasspor´a “58 Biletli” Destek

Sivasspor´a “58 Biletli” Destek
Bu haber 26 Aralık 2019 - 5:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Süper Lig´in lideri Demir Grup Sivasspor´un ilk yarının son haftasında evinde oynayacağı Göztepe maçı için il protokolü sosyal medya Twitter üzerinden taraftara hediye bilet kampanyası başlattı.

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin´in sosyal medyada “Sivasspor maçına 58 bilet benden” sloganıyla başlattığı kampanyaya, il protokolü büyük destek verdi.

Bilgin, Twitter hesabından “Sivasspor maçına 58 bilet benden” başlığıyla tweet atarak, “Süper Lig maratonunu lider sürdüren Sivasspor Kulübünü kutluyorum. Yiğidolar´a şampiyonluk yolunda destek olmak amacıyla bu tweetimi beğenen ve retweet yapan 58 takipçime Sivasspor-Göztepe maçının biletleri benden. Haydi Sivas göster gücünü” paylaşımında bulundu.

VALİ AYHAN KAYITSIZ KALMADI

Sivas Valisi Salih Ayhan da Bilgin´in paylaşımına kayıtsız kalmayarak, “Mesajı aldım Başkanım. Şehrimizin takımı, Süper Lig lideri Sivasspor Kulübüne destek olmak için bu tweetimi beğenen ve retweet yapan 58 Yiğidoya da Sivasspor-Göztepe maçında ben bilet alıyorum. Sen kaç bilet hediye ediyorsun Hasan Uğurlu başsavcım” şeklinde tweet attı.

“BEN DE BİLET HEDİYE EDİYORUM”

Sivas Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu da sosyal medyada başlatılan kampanyaya katılarak, paylaşımında; “Mesajınızı aldım Sayın Valim Salih Ayhan. Şehrimizin takımı Süper Lig lideri Sivasspor Kulübüne destek olmak için bu tweetimi beğenen ve retweet yapan 58 Yiğidoya da Sivasspor-Göztepe maçında ben de bilet hediye ediyorum. Baro Başkanımız Hacı Yılmaz Demir sen kaç bilet hediye ediyorsun” cevabını verdi.

KAMPANYA´YA ÇAĞIRDILAR

Sivas Baro Başkanı Hacı Yılmaz Demir de 58 biletle destek verdiği paylaşımında, İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı´dan kampanyaya destek olmasını istedi. Savaşçı da kampanyaya destek tweeti atarak, Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç´un kampanyaya katılmaya çağırdı.

OSMAN YILDIRIM´DAN 558 BİLET

Sosyal medyada başlatılan kampanyaya il protokolünün yanı sıra iş adamları da destek verdi. Ticaret ve Sanayi Odası eski başkanı ve iş adamı Osman Yıldırım, sosyal medya hesabından “Sivasspor sevdamızda rakamın önemi yoktur. Bu heyecana ben de ortak oluyorum ve şehrimizin takımına 558 bilet de benden diyorum. Kenetlen Sivas” paylaşımında bulundu.

İŞTE KATILIM SAĞLAYANLAR:

Sivas Valisi Salih Ayhan: 58 bilet

Sivas Milletvekili Semiha Ekinci: 58 bilet

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin: 58 bilet

Eski STSO Başkanı Osman Yıldırım: 558 bilet

Sivas Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu: 58 bilet

İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Savaşçı: 58 bilet

Sivas Baro Başkanı Hacı Yılmaz Demir: 58 bilet

Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç: 58 bilet

Sivas Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Harun Tan: 58 bilet

İş Adamı Yasin Ocak: 58 bilet

Sivas Kahkik Kolluca Dayanışma Derneği Hacı Yeğiner: 58 bilet

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA