YiğidoHaber – Sivasspor Haberleri | Spor Haberleri

“Spor Yapmayan Kalmayacak”

“Spor Yapmayan Kalmayacak”
Bu haber 16 Ocak 2020 - 6:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vali Salih Ayhan, Demircilerardı Mahallesinde yeni binasında hizmet vermeye başlayan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

İl Müdürü Erdoğan Tunç ve şube müdürleri ile birlikte binayı gezerek birim çalışanlarıyla sohbet eden Vali Ayhan, çalışanlara işlerinde kolaylıklar diledi.

Yeni binanın hayırlı olmasını dileyen Ayhan, vatandaşların Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü ile ilgili işlerini daha kolay halledebileceğini de söyledi.

TUNÇ´TAN BRİFİNG ALDI

Daha sonra Vali Salih Ayhan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç´tan çalışmalar hakkında brifing aldı. 2019 yılında yapılan sportif faaliyetler hakkında bilgiler alan Ayhan, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün önemli çalışmalara imza attığını söyledi.

YAPILACAK SPORTİF ETKİNLİKLER KONUŞULDU

Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç, bu sene yapılacak olan sportif etkinlikler hakkında da Vali Ayhan´a brifing sundu. Tunç: “Bu sene ilimizde yine birçok müsabakaya ev sahipliği yapacağız. Bunun alt yapısını tamamen iyileştirdik. Zaten okul sporlarımız aralıksız devam ediyor. ANALİG il seçme maçları da devam ediyor. Bu sene yine Türkiye Şampiyonalarına ev sahipliği yapmaya talibiz. Tesislerimiz yeterli. En kısa sürede olimpik yüzme havuzunu da kullanıma sunacağız. Bizlere destek veren Gençlik ve Spor Bakanımız Muharrem Kasapoğlu´na, Valimiz Salih Ayhan´a teşekkür ediyoruz” dedi.

VALİ AYHAN: “BAŞARILAR DİLİYORUM”

Sivas Valisi Salih Ayhan ise, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne yapmış olduğu etkinliklerden dolayı tebrik ederek, yeni hizmet binasında başarılar diledi. Ayhan: “Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün yapmış olduğu işler ortada. Tüm kurum çalışanlarını, antrenörleri tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Daha iyi olacağız. Daha çok çalışacağız. Spor yapmayan çocuğumuz kalmayacak. Herkes sporla tanışacak. Tesislerimiz çok iyi, imkanlarımız çok iyi. Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Erdoğan Tunç´a ve çalışanlara başarılar diliyorum” ifadesini kullandı.

Ziyaret toplu hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA