YiğidoHaber – Sivasspor Haberleri | Spor Haberleri

TSYD  Sivas Şubesinden Sivas  Valisi Salih Ayhan’a ziyaret

TSYD  Sivas Şubesinden Sivas  Valisi Salih Ayhan’a ziyaret
Bu haber 02 Mayıs 2019 - 10:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

TSYD  Sivas  Şube Başkanı Kemal Çağlayan ve yönetim kurulu üyeleri  Sivas Valisi Salih Ayhan’ı ziyaret etti. Ziyarette  TSYD çalışmaları  ve Sivas  spor basını ile ilgili  bilgi alış verişinde bulunuldu.

TSYD  Sivas Şube Başkanı Kemal Çağlayan ziyaretle ilgili olarak ” Sivas’ımızda daha önce  kaymakamlık ve ardından  Vali Yardımcılığının yanı sıra  İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevlerinde bulunan ve  görev yaptığı dönem içerisindeki çalışmaları ile gönüllerde taht kuran  Salih Ayhan’ın son valiler  kararnamesi ile Sivas Valiliğine atanması  Sivas açısından çok önemli ve sevindirici oldu. Valimize hayırlı olsun dileklerimizle birlikte TSYD Sivas Şubesinin çalışmaları hakkında bilgiler verdik. Her zaman spor ve sporcunun yanında  yer alan, sporun kitlelere yayılmasında önemli rol üstlenen ve  hazırladığı 118 bin öğrenci sporla buluşuyor  kampanyası ile  Türkiye genelinde  örnek   olan  Sivas valisi Salih Ayhan’a TSYD Sivas Şubesine gösterdiği yakın ilgi ve desteklerden  dolayı teşekkür ederiz ” dedi.

Sivas Valisi Salih Ayhan ise  ziyaretle ilgili olarak ” TSYD’ nin bir şubesinin Sivas’ta olması çok önemli. Sivas spor basının bir çatı altında toplanması ve bu görevi de TSYD’nin üstlenmesi  daha da önemli..TSYD bünyesinden bulunan arkadaşlarımızın  görevlerini fedakarca yaptıklarını yakından biliyorum.Kar,yağmur,çamur demeden  görevlerini icra ediyorlar. Meslek sevgisi, Sivas sevgisi  daha önemlisi  kamu oyunun bilgilendirilmesindeki  tarafsız yayınları ile spor  ve sporcuların yanlarında yer almaları, şehir tanıtımındaki  başarıları  takdire şayan. Sivas Valiliği olarak her zaman yanlarındayız.”dedi.

Sivas Valisi Salih Ayhan,  Sivas Kongresi’nin 100.yıl etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilen ve devam eden 118 bin öğrenci sporla buluşuyor kampanyasının  Türkiye’de örnek proje olduğunu,bu projenin yanı sıra amatör spor ve sporculara  desteklerin aralıksız devam edeceğini, bu çalışmaların kamu oyuna yansıtılmasında TSYD’nin önemli bir görev üstleneceğini de sözlerine ekledi ve ” Bende TSYD üyesiyim.Rozetimi taktım. Bundan sonra birlikte hareket edeceğiz ” dedi.

Ziyarette  TSYD Sivas Şube Başkanı Kemal Çağlayan  Sivas Valisi Salih Ayhan’a TSYD rozeti takıp, ziyaret anısına plaket verdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA