YiğidoHaber – Sivasspor Haberleri | Spor Haberleri

“Yeni cevherler yetişiyor”

“Yeni cevherler yetişiyor”
Bu haber 30 Temmuz 2019 - 14:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vali Salih Ayhan, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce 4 Eylül Spor Salonu´nda devam eden yaz okulu çalışmalarını takip etti.

Öğrencilere yönelik düzenlenen voleybol ve masa tenisi yaz kursu çalışmalarını takip eden Vali Ayhan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç´tan ve antrenörlerden bilgiler aldı.

ÇOCUKLARI TEBRİK ETTİ

İncelemeler esnasında konuşan Vali Salih Ayhan, antrenörlerin gözetiminde tatilini en iyi şekilde değerlendirmeye çalışan çocukları tebrik ederek; “İlimizde yaz okulu çalışmaları aralıksız devam ediyor. Yeni cevherler yetişiyor. İlimizde sporun alt yapısını güçlendirmek adına iyi gelişmeler yaşanıyor. Çocuklarımızın yaz tatilini dolu dolu geçirmeleri gerçekten çok önemli. Yaz tatilini en iyi şekilde değerlendiren çocuklarımızı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Ayrıca emeği geçen antrenörlerimizi de kutluyorum” dedi.

VOLEYBOL VE MASA TENİSİ OYNADI

Daha sonra Vali Salih Ayhan, voleybol ve masa tenisi antrenmanları takip edip sporcular ile yakından ilgilendi. İlk önce voleybol müsabakasına katılan Vali Ayhan, öğrencilerle beraber bir süre maç yaptı. Ardından masa tenisi çalışmalarını yerinde takip eden Ayhan, minik öğrencilerle masa tenisi müsabakasında karşı karşıya geldi.

TSHİRT VE RAKET HEDİYE EDİLDİ

Ziyaret sonrası Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü masa tenisi antrenörü Erkan Deliktaş tarafından Vali Salih Ayhan´a tshirt ve raket hediye edildi. Antrenör Deliktaş, çalışmaların hızla devam ettiğini belirterek spora destek veren Vali Salih Ayhan´a emeklerinden dolayı teşekkür etti.

VALİ AYHAN SALONLARI İNCELEDİ

Ziyaretin ardından Vali Salih Ayhan, tadilata girecek olan 4 Eylül Spor Salonu ve Uzak Doğu Sporları Spor Salonunda incelemelerde bulundu. Eksiklikleri tespit eden Vali Ayhan, 4 Eylül Spor Salonu´nun Sivas´a yakışır bir hale getirileceğini ifade etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA