5 maçtır galibiyet yok!
![5 maçtır galibiyet yok!](https://yigidohaber.com/wp-content/uploads/2021/09/rizaantepmaci-2-1.png)
![](https://yigidohaber.com/wp-content/uploads/2023/07/728x90.png)
Süper Lig’in 5. haftasında sahasında Gaziantep FK ile 1-1 berabere kalan Demir Grup Sivasspor’un galibiyet hasreti 5 maça çıktı.
Süper Lig’de en son geçen sezon Kasımpaşa’yı iç sahada 2-1 mağlup eden Sivasspor, bu karşılaşmanın ardından çıktığı 5 Süper Lig maçında da galip gelemedi. Söz konusu müsabakanın ardından sahasında Konyaspor’a 1-0, deplasmanda Trabzonspor’a 2-1 yenilen Sivasspor, 3. haftada Göztepe ile evinde 2-2 ve 4. haftada deplasmanda Fenerbahçe ile 1-1 berabere kaldı. Yiğidolar dün de sahasında Gaziantep FK ile 1-1 berabere kalarak galibiyet hasretini sonlandıramadı.
Yiğidolar, ligin 6. haftasında ise deplasmanda Yeni Malatyaspor ile karşı karşıya gelecek. 21 Eylül Salı günü Yeni Malatya Stadyumu’nda oynanacak olan maç saat 20.00’da başlayacak.
![](https://yigidohaber.com/wp-content/uploads/2023/06/yhreklam1-2-1.png)